Kosmētikas un parfimērijas preču grupa

Kosmētika un parfimērija

Mūsu loģistikas centrs pieņem uz apkalpošanu preču grupu kosmētika un parfimērija.

Mēs piedāvājam pilnu spektru noliktavas pakalpojumu, ieskaitot kravas uzglabāšanu, preču apstrādi un uzskaiti, kosmētikas un parfimērijas kategorijas preču marķēšanu un komplektāciju, kā arī nodrošināsim nepieciešamos kravu uzglabāšanas nosacījumus, ievērojot pieprasītos glabāšanas režīmus, optimālo preču izvietojumu un kontroli kvalitatīvai kravu uzglabāšanai mūsu uzņēmuma noliktavās.

Kosmētika un parfimērija

Kosmētikas un parfimērijas kravu kvalitatīvai uzglabāšanai mēs piedāvājam:

  • 5 segto noliktavu sekcijas vairāk kā 12 000 kvadrātmetru platībā, tai skaitā galvenā sekcija ar platību vairāk kā 4 300 kvadrātmetru (vairāk kā 5 000 eiropaletēm) Muitas un Eiropas kravām
  • Nepieciešamo kosmētikas un parfimērijas kravas uzglabāšanas apstākļu nodrošināšana – temperatūras un mitruma, kā arī glabāšanas termiņu kontrole
  • Garantēta kravas drošība iežogotā, apsargājamā teritorijā, kas aprīkota ar 16 videokamerām un infrasarkanā starojuma sensoriem.
  • Jaunākā kravu uzskaites programmatūra (2010.g.), svītru kodu nolasītāji, Wi-Fi datu vākšanas termināļi
  • Kravu marķēšanas un svītrkodu sistēma
  • Kosmētikas un parfimērijas uzglabāšana nelielos nodalījumos

Mēs esam gatavi sadarboties ar jauniem kosmētikas un parfimērijas piegādātājiem, izplatītājiem un ražotājiem no Eiropas, Krievijas un NVS valstīm.

Kontakti
Wellman Logistics

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu kompleksu kravu pārvadājumiem, uzglabāšanai, papildu apstrādei, organizējot muitas formalitāšu nokārtošanu un kravu transportēšanu “no durvīm līdz durvīm”

Lasīt vairāk