Elektronikas preces un mobīlie telefoni

Elektronikas preces

Loģistikas centrs Wellman Logistics pieņem uz apkalpošanu dažāda veida elektronikas preces, ieskaitot mobīlos telefonus, ofisa aprīkojumu, datorus, printerus un citu elektroniku.

Mūsu noliktava jau apkalpo tādas elektronikas preces kā kondicionierus un populāros mobīlos telefonus iPhone no pasaulē zināmā ražotāja Apple.

Elektronikas preces

Mēs nodrošināsim jūsu elektronikas kravām kvalitatīvus noliktavas pakalpojumus, ieskaitot:

1. Profesionālā kravu noformēšana muitas noliktavā;

2. Iekraušanas un uzkraušanas darbus, izmanojot mūsdienīgu aprīkojumu, kā arī pēc nepieciešamības veiksim šo operāciju manuāli;

3. Elektronikas, mobīlo telefonu un ierīču, kā arī cita veida tehnikas drošu uzglabāšanu, ievērojot visas klienta prasības un kontrolējot jūsu produkcijas drošību;

4. Jūsu kravas marķēšana un uzskaite;

5. Kravas papildus asptrādes pakalpojumi (konsolidētā noliktava, šķirošana pēc kravu partiju kodiem SIM un Bach, atsevišķu kravu partiju komplektācija, saliekamo kravu apkalpošana, preču pārskaite, kravu stiprināšana, atsevišķas operācijas, kas pieprasa roku darbu (salikšana, tīrīšana u.tt.)

Mēs gaidam jaunus pastāvīgus sadarbības partnerus, piedāvājot profesionālos noliktavas pokalpojumus elektronikas un mobīlo telefonu preču grupu kravām.

Kontakti
Wellman Logistics

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu kompleksu kravu pārvadājumiem, uzglabāšanai, papildu apstrādei, organizējot muitas formalitāšu nokārtošanu un kravu transportēšanu “no durvīm līdz durvīm”

Lasīt vairāk