3PL

Par mums

Wellman korporatīvā vēsture Latvijā ir veidota ilgu laiku. Pirmo reizi uzņēmums dibināts 1994. gadā ar nosukumu Wellman Latvia, būdams zīmola L’OREAL izplatītājs. Kad 2008. gadā tika pabeigta Salaspils loģistikas centra būvniecība un ēka tika nododa ekspluatācijā, uzņēmums tika pārdēvēts par Wellman Logistics ar pamatdarbību loģistikas pakalpojumu sniegšanā pašā Baltijas valstu centrā un korporatīviem klientiem visā pasaulē.
Šodien Wellman Logistics ir uzņēmums ar 13 gadu pieredzi loģistikas jomā. Operatīvajā darbībā tiek izmantotas Eiropas, muitas un akcīzes noliktavas, kas atrodas Rīgā un Salaspilī.
Varam lepoties, ka Wellman Logistics ir lielāko loģistikas pakalpojumu sniedzēju sarakstā Latvijā. Pēdējo divu gadu laikā noliktavas platības ir palielinātas līdz 20000 kvadrātmetru un tas ir ļāvis dubultot apgrozījumu, kas 2021. gadā sasniedz 5 miljonus eiro.
Izaugsmes pamatā ir ikdienā realizēta uzņēmuma vīzija un vērtības, kas nosaka individuālu pieeju klientu vajadzībām. Mēs cienām darbinieku, sabiedrības un vides vajadzības un esam stabils un uzticams partneris saviem klientiem.

Mūsu misija

Wellman Logistics misija – augstas kvalitātes loģistikas pakalpojumu sniegšana klientiem, ļaujot tiem koncentrēties uz savu pamatbiznesu

Uzņēmuma vīzija ir izaugsme, stabilitāte un rentabilitāte, lai varētu garantēt uzticamību saviem klientiem, darbiniekiem, akcionāriem un valstij.

Mūsu vērtības ietver solījumu izpildi, atbildību un cieņu pret saviem klientiem, darbiniekiem un valsti.

Mūsu noliktava

Wellman Logistics

Mūsu komanda

Pārdošana un klientu serviss

.
+371-27880109

sales@wellman.lv

Akcīzes preču noliktava

.
+371-22028861

eduards@wellman.lv

Administrācija

.
+371-26188788

wellman@wellman.lv

Eiropas un muitas noliktava

.
+371-25450502

andrey@wellman.lv