E-komercijas pasūtījumu izpilde

E-komercijas pasūtījumu izpilde

Preču sertificēšana realizācijai Eiropas tirgos.

Ja kompānija nodarbojas ar kosmētikas produkcijas realizāciju, tad ir pietiekams ar sertifikācijas procedūras īstenošanu vienā no Eiropas valstīm, lai kosmētikas preču sertificēšana būtu derīga visā Eiropas Savienības teritorijā.

Ja Jūsu kompānijas specializējas uz aktīvo bioloģisko vielu pārdošanas, tad šajā gadījumā sertificēšanas procedūru nepieciešams veikt katrā valsts atsevišķi, kurā tiek plānots šīs preces realizācija.

Ir arī iespēja atrast partneri Eiropā, kas īsteno kosmētikas vai aktīvo bioloģisko vielu ražošanu, kas atbilst nepieciešamiem Eiropas standartiem un nepieprasa atsevišķas sertifikācijas noformēšanu. Tādējādi tiek panākta ievērojama laika un tēriņu ekonomija.

Kompānijas dibināšana darbam Eiropā

Balstoties uz Jūsu biznesa specifiku, mūsu speciālisti izstrādās preču-naudas apgrozības shēmu un īstenos  kompānijas reģistrāciju attiecīgajā jurisdikcijā, kura ir optimāli piemērota tiešu Jūsu biznesa īstenošanai.

Pasūtījumu izpilde noliktavā

Ļoti svarīgi atrast uzticīgu un drošu partneri, kurš savā darbībā izmanto mūsdienīgas vadības sistēmas. Tas attiecas arī uz noliktavas vadības sistēmām, kas ļauj uzskaitīt visas darbības un operācijas noliktavā ar iespēju saņemt datus interaktīvā režīmā, kā arī iespējas visdažādākām integrācijām ar CRM un citām klientu sistēmām ar API vai failu apmaiņu starpniecību.

Preču piegāde ar pēcapmaksu Eiropā

Standarta preču piegāde klientam akarībā no biznesa specifikas dažkārt pieprasa tā saucamā lendinga iespējas, t.i. piegāde ar pēcapmaksas iespējām vai  Cash on delivery (COD). Šeit ir svarīgi atrast partneri, kurš spēs nodrošināt pēc iespējas plašāku ģeogrāfiju (GEO) piegādēm ar pēcapmaksu Eiropā. Turklāt svarīgi arī nodrošināt preču piegādes atklātumu, nodrošinot klientam pieeju preču piegādes statusam (tracking).

Neapšaubām ir ērtāk, kad visus biznesa veiksmīgās organizācijas etapus Eiropā īsteno viens partneris, kurš izprot Jūsu biznesu un spēj apvienot visu elementu sastāvdaļas: preču sertificēšana un ražošana Eiropā, uzņēmuma reģistrācija Eiropā, preču piegādes izpilde un piegādes ar pēcapmaksu nodrošināšana.

Tieši tāds partneris ir Wellman Logistics. Sazinieties ar Mums un mēs sniegsim nepieciešamas konsultācijas par veiksmīgā biznesa organizēšanu buržā un izstrādāsim optimālu risinājumu tieši Jūsu kompānijai.

Kontakti
Wellman Logistics

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu kompleksu kravu pārvadājumiem, uzglabāšanai, papildu apstrādei, organizējot muitas formalitāšu nokārtošanu un kravu transportēšanu “no durvīm līdz durvīm”

Lasīt vairāk