Noliktavas tehnikas un aprīkojuma preču grupa

Noliktavas tehnika un aprīkojums

3pl operātors pieņem uz apkalpošanu industriālo tehniku un aprīkojumu. Mūsu noliktava sadarbībā ar vācijas koncernu Linde Material Handling GMBH pieņēma uz apkalpošanu noliktavas tehniku Linde, tās tālākajai izplatīšanai Krievijas reģionos.

Vācu koncerns Linde piedāvā plaša spektra noliktavas tehniku un aprīkojumu, ieskaitot tehniku kravu transortēšanai, noliktavu operāciju veikšanai un komplektēšanai.

noliktavas tehnika

 

Kategorijā transportēšanas noliktavas tehnika un aprīkojums kompānija piedāvā:

1. Manuālie hidraulikas ratiņi – Drošs un ērts aprīkojums dažāda veida kravu pārvietošanai, kas veiksmīgi tiek izmantots vairākajos noliktavas un ražošanas telpās;

2. Elektriskie palešu pārvadātāji – Kapacitāte no 1600 līdz 3000 kg. Tehnika tiek piemērota kravu transportēšanai uz dažādiem attālumiem.

Sortimentā noliktavas tehnika un aprīkojums koncerns piedāvā:

1. Krāvējus – Kapacitāte no 1000 līdz 1600 kg. Tehnika ideāli piemērota kravu kraušanas un pārvietošanas operācijām;

2. Augstas pacelšanas pacēlāji – Kapacitāte no 1000 līdz 2500 kg. Kravu apkalpošanai noliktavas plauktos līdz 11.5m augstumā;

3. Šauro eju pacēlāji – Kapacitāte no 500 līdz 1500 kg. Standarta pacelšanas augstums – līdz 12m.

Mūsu uzņēmuma sadarbības piemēŗs ar vācu koncernu Linde spilgti demostrē loģistikas kompleksa Wellman Logistics iespējas apkalpot dažāda veida kravas tehnikas un aprīkojuma kategorijā, ieskaitot tādas tehnikas uzglabāšānu mūsu noliktavās kā dakšu iekrāvējus ar dīzeļa un gāzes dzinējiem, elektriskie dakšu iekrāvēji, iekrāvēji kravu konteineru apstrādei, augstas pacelšanas pacēlāji ar izbīdāmu dakšu, augstas pacelšanas pacēlāji, pašgājēji palešu pārvadātāji u.tml.

 

Mūsu uzņēmums ir gatavs sadarboties ar dažāda veida industriālās tehnikas un aprīkojuma ražotājiem un izplatītājiem, kas realizē savu produkciju virzienos Eiropa – Krievija, Krievija – Eiropa. Mēs piedāvājam jūsu kravas kvalitatīvu glabāšanu un apkalpošanu.

Kontakti
Wellman Logistics

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu kompleksu kravu pārvadājumiem, uzglabāšanai, papildu apstrādei, organizējot muitas formalitāšu nokārtošanu un kravu transportēšanu “no durvīm līdz durvīm”

Lasīt vairāk